Pilotem na zkoušku

 

TOUŽIJI JSTE PO TOM STÁT SE PILOTEM LETADLA?

Pomůžeme Vám tento sen proměnit ve skutečnost! Žádné zdlouhavé procedury, žádné týdny příprav a čekání. Přijeďte k nám a staňte se pilotem IHNED! Program „Pilotem ihned“ je dispozici všem zájemcům o létání a letectví. Především je to však praktická ukázka profesionální pilotáže ultralehkého letadla, jejíž scénář závisí na Vašich požadavcích a je zcela cenově konfigurovatelný. V podstatě jde o seznamovací let, při kterém zjistíte a poznáte jak se takové ultralehké letadlo (Ultralight) ovládá a chová nejen během letu, ale i během vzletu a přistání.

Bezpečně si po boku leteckého instruktora vyzkoušíte vše co Vás zajímá, včetně vysvětlení základních pojmů, seznámení s ultralehkým letadlem, diskuze a přípravy letové trasy a dozajista se nevyhnete předletové kontrole a přípravě letadla před samotným letem. Zkrátka a dobře budete provádět vše, co musí pro bezpečné provedení letu udělat skutečný pilot. Mnoho pilotů, kteří dnes brázdí naše vzdušné moře, začínala svoji leteckou kariéru právě tímto způsobem. V případě, že se do šesti měsíců po zkušebním letu rozhodnete absolvovat u nás pilotní výcvik, cena za let Vám bude automaticky odečtena z nákladů na výcvik! Věk není rozhodující, létat se dá v každém věku

DARUJTE KRÁSNÝ ZÁŽITEK SOBĚ NEBO SVÝM BLÍZKÝM. CENY ZAČÍNAJÍ JIŽ OD 1589,- !!!

Nejmladší pasažér:  Barborka S. z Roudnice  5 let

Nejstarší pasažér:    Jan L. z Lhotky   92 let

                          Program kurzu pilotem na zkoušku

  • 10 – 15 minut teoretická příprava, seznámení s leteckým prostředím a provozu na letišti
  • 10 – 15 minut předletová příprava stroje včetně vysvětlení rozložení přístrojového vybavení
  • délka letu dle zakoupeného poukazu
  • 10.minut poletový rozbor, diskuze.

Podmínky

U osob mladších 18ti let vyžadujeme písemný souhlas zákonného zástupce.
Maximální možná hmotnost pasažéra je 110kg.
Pokud si nejste jisti svým zdravotním omezením proberte vše se svým ošetřujícím lékařem.

Počasí

Má vliv – let se nekoná při výskytu bouřek, hodně silném větru, vydatném dešti, sněžení a při nízké oblačnosti. Slabé přeháňky nemají vliv.

Čas

Celkový čas cca 1-2.hodiny. Je lepší raději počítat s delším časem.

Počet účastníků

Let je určen pro 1 osobu.

Diváci

Diváci jsou vítáni a mohou být přítomni, foťáky a kamery s sebou…

Nákupní košík